Biz kimiz?

Alkotek, kurulduğundan itibaren doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef almıştır.Hedefleri doğrultusun da büyümüş ve ilerlemeye devam etmektedir. Müşterilerimize ürün, hizmet ve servisi, ekonomik maliyetle, teknolojiyi izlemek ve personel eğitimleri için sürekli bir arayış içerisinde bulunmaktadır.

Firmamız koymuş olduğu hedeflere ulaşmak için; araç, ekipman, yedek parça vb. hizmetlerin sürekli güncel durumdadır. Alarko-Carrier tarafında verilen bütün eğitim dökümanları incelenmekte olup Alarko-Carrier’in sunmuş olduğu eğitimlere ve sınavlara personellerimiz sürekli katılım göstermektedir.

Alkotek Isı Sistemleri LTD. ŞTİ. olarak Alarko-Carrier Yetkili Servis belgesine sahip ve Ankara ili Keçiören ilçesine Kombi hizmeti vermekte olup Ankara ili ve Çevre iller için Kazan, Merkezi Sistem, Techem ve Su arıtma hizmetleri için hizmet vermektdir.

Firmamız Alarko-Carrier A.Ş. tarafından verilen bütün görevleri başarı ile tamamlayarak işin sonucu hakkında Genel Müdürlük yetkililerine bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Tüm Türkiye genelinde Genel Müdürlük tarafından iş görevi iletildiği zaman destek olunmaktadır.

Şirketimiz hakkında görüş veya şikayet adımları için iletişim sayfamızdan yada telefon ile irtibata geçebilirsiniz.